מכונות קפה ביתיות

מכונות קפה ביתיות

מכונות קפה ביתיות הפכו בשנים האחרונות למוצר הכרחי בנוף המטבח שלנו. אנו צורכים קפה בכמות רבה (בבית, בעבודה, בבתי קפה…), אם כן למה שלא נשתה כבר קפה איכותי וטרי שהוכן באמצעות מכונות קפה ביתיות?

מכונות קפה ביתיות מוצעות כיום במגוון רחב של מחירים ועיצובים. מעבר ליתרון הטריות והארומה הנפלאה שמעניקה מכונת הקפה הביתית לקפה שלנו, ברכישת מכונת קפה ביתית נמצא גם יתרון הכלכלי. במקום לשלם עוד ועוד כסף על כוסות קפה בודדות הנמכרות בבתי הקפה השונים, תוכלו לרכוש באותו מחיר מספיק פולי קפה שיספיקו למספר רב יותר של כוסות, בהן תוכלו לארח את החברים והמשפחה שלכם וכמובן לפנק אתכם ואת בני הזוג שלכם! מכונות קפה ביתיות עוזרות להקל על כל תהליך ההכנה המורכב הכולל לעיתים גם הקצפה, כך שעם קצת מאמץ כל חובבן יוכל להפוך בביתו לאמן קפה מקצועי.

לאלו מאיתנו הדואגים לאיכות הסביבה, יש לציין כי ישנם דגמים ספציפיים המוגדרים כמוצרים ידידותיים לסביבה אשר מאופיינים בעיקר בעבודה על ידי הספק נמוך, כך שתוכלו לישון בשקט בכל הקשור להשפעת מכונת הקפה הביתית על הסביבה שלכם.

רבים מרוכשי מכונות הקפה הביתיות הפוטנציאלים חוששים ממורכבות המכונה ומתקלות שעלולות להתעורר בהן, במיוחד לאנשים אלו ישנם דגמי מכונות קפה ביתיות אשר מצוידות בנוריות בקרה והתראה אשר נועדו להסב את תשומת לבו של מפעיל המכונה לתקלות או שימוש לא נכון (כגון: עודף הטענת קפסולות במכונה) כך שאפשר להיות רגועים בכל הקשור להפעלה נכונה של המכשיר.

אז מה מומלץ לבדוק כשהולכים לקנות מכונת קפה ביתית? הדבר העיקרי הוא זמן. יש לברר כמה זמן צריכה מכונת הקפה הביתית בשביל לחמם את המים, כמה זמן חימום נחוץ לאותה מכונה על מנת לבצע הקצפה וכיוצא באלה. זמן הוא מרכיב חשוב בכל הקשור לתהליך הכנת הקפה הביתי. בנוסף לכך, שיקול נוסף הוא צורתה החיצונית של מכונות הקפה, יד כאלו שאינם מעוניינים שמכונה זו תבלוט ולכן בוחרים בעיצוב סטנדרטי ואפרורי לעומת מכונות קפה בולטות וראוותניות. נדגיש כי מבחינת העיצובים ישנן אפשרויות רבות, לדוגמא – ישנן מכונות קפה ביתיות בעלות צג LCD, ישנן מכונות קפה בעלות מראה רטרו וכיוצא באלה.

 

 חדירתן של מכונות קפה ביתיות לשוק הישראלי

בשנות התשעים החלה בישראל מהפכת קפה שגרמה לכך שנפתחו הרבה רשתות קפה. התפוצה של שתיית הקפה מחוץ לבית עוררה את הרצון לזכות לתענוג הזה גם בבית, עם כותנת לילה ונעלי בית, לכן החלה גדילה משמעותית בשיווק של מכונות קפה ביתיות. עם הזמן החלה נטישה של משקאות קפה פשוטים (כגון נס קפה) ונהירה של משקאות קפה יותר מיוחדים (כגון אספרסו). ישנן כמה צורות לתפעל מכונות קפה : פודים, קפסולות וקפה טחון. מה שמעניין זה שיש מכונות קפה ביתיות שפועלות על ידי שימוש הן של קפה טחון והן של פודים. יש מכונות שמאפשרות ליצור קפה בקלות וללא לכלוך. לעומת זאת, ישנן מכונות קפה ביתיות שהינן יותר מסובכות לתפעול, אך היתרון שלהן נעוץ בכך שניתן להרגיש את יצירת הקפה, דבר שנחשב עבור חלק מהלקוחות כיתרון. באינטרנט ניתן למצוא מגוון סוגים של מכונות קפה. כמו כן, טווח המחירים הוא עצום, החל ממאות שקלים ולעתים עד אפילו יותר מ5000 שקלים למכונה איכותיות.

לקריאה נוספת: מכונות קפה ביתיות

Incoming search terms:

  • מכונות קפה ביתיות
  • מכונת קפה ביתית מומלצת
  • מכונת קפה ביתית
  • מכונת קפה

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *