מכונת קפה סינטיה – syntia

מכונת קפה syntia

 חברת syntia מציעה לצרכן הישראלי מכונת קפה איכותית במיוחד המשלב מגוון רחב של ממשקים ומתאימה לשימוש הביתי והעסקי כאחד. מכונת קפה syntia מוכרת בשוק הביתי של מכונות הקפה בישראל ובעולם כולו וזוכה לאהדה רבה ולכמות מכירות אשר עולה על כל דימיון אודות לממשקים הידידותיים ולאופן ההכנה הקל באמצעותה של כוסות קפה טעימות ועשירות במיוחד.

 אודות לטכנולוגיה המתקדמת

מכונות קפה syntia משלבות טכנולוגיה מתקדמת וזאת על מנת לאפשר לציבור הלקוחות הרחב של החברה תפעול והפקה של כוסות קפה טעימות ועשירות במיוחד בקלות ובנוחות מקסימלית. עיצוב המכונה הנוח וצג דיגיטלי מתקדם מקלים על תפעולה בתוספת כפתורי תפעול נוחים הופכים את התפעול של מכונת קפה syntia למושלם.

 בחר את כמות הקפה…

מכונת קפה syntia מאפשרת לנו בנוסף לבחור את כמות הקפה הרצויה בכל כוס קפה שנבחר. כך נוכל לשלוט על כמות הקפה ולהפיק את הקפה בטעם ובחוזק אותו נבחר מראש וזאת על מנת להגיע לקפה הרצוי והמתאים לנו ביותר.

 זכור את הקפה האהוב

מכונת הקפה המתקדמת syntia מציעה מגוון רחב של אפשרויות טכנולוגיות מתקדמות לרבות שמירת מתכון הקפה האהוב בזיכרון המכונה. שמירת המתכון האהוב במכונת קפה syntia מאפשר לנו להפיק את הקפה האהוב והטעים שלנו בלחיצת כפתור בודדת בלבד.

 הכנת קפוצ’ינו בלחיצת כפתור

מגוון הממשקים הרחב של מכונת קפה syntia המשלבים טכנולוגיה מתקדמת מאפשר באמצעות המקציף הייחודי של המכונה הכנת קפה קפוצ’ינו טעים להפליא בלחיצת כפתור פשוטה. המקציף הייחודי בעל אפשרות השטיפה העצמית מפיק את הקצף הדרוש אשר בעזרת ממשקיה הטכנולוגיים הנוספים של מכונת קפה syntia מפיק את הקפוצ’ינו הכל כך טעים.

 ניקיון ותפעול המכונה גם הוא קל במיוחד אודות למערכת השטיפה העצמית ומגשי העודפים הניתנים לשליפה ולניקיון בפשטות ובנוחות שאין שני להם. לא לחינם בוחרים בבתים רבים בישראל ובעולם במכונת קפה syntia כמכונת הקפה האהובה והנפוצה ביותר בשימוש הביתי והעסקי כשהיא נצפית בבתים, משרדים, עסקים ועוד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *