מכונת קפה odea

מכונת קפה odea

 מכונת הקפה מדגם odea  של חברת סאקו העולמית מציעה לצרכן הישראלי מגוון רחב של ממשקים ההופכים את המכונה לנוחה לתפעול. מכונת קפה odea הנכנסת תחת קטגוריית מכונות קפה אוטומטיות מציעה הכנת קפה באופן אוטומטי כמעט ללא כל התערבות המשתמש באופן ההכנה כאשר כל מה שנותר הוא רק להגיש ולהתענג על הטעם העשיר והאהוב של הקפה בדיוק כמו בבתי הקפה המובילים.

 טכנולוגיה מתקדמת במיוחד

מערכת ה Grio שבה מצויידת מכונת קפה odea מאפשרת תפעול נוח וקל יותר של מכונת הקפה ובכך הכנת כוס קפה איכותית וטעימה במיוחד ללא כל צורך בידע קודם או ניסיון בתפעול המכונה לחיצות כפתור פשוטות וכוס הקפה האיכות והטעים של מכונת קפה odea אצלכם בספל הקפה.

 טחינת פולים מושלמת ומקציף ייחודי

טחינת פולי הקפה במכונת קפה odea נעשית על ידי להבים קרמיות מיוחדות וחדות במיוחד המאפשרות טחינת פולים אולטימטיבית. שליטה על מידת הטחינה הופכת את המכונה לטובה עוד יותר ותורמת להפקת כוס קפה טעימה ואיכותית במיוחד על פי דרישותיו והעדפותיו של המשתמש בה. מקציף ייחודי מאפשר תפעול נוח וקל של המקציף ובכך מביא לשדרוג כוס הקפה האופן משמעותי והכנת כוסות קפה בדיוק כמו בבתי הקפה המובילים.

 הכנת שתי כוסות במקביל וניקיון קל

מכונת קפה odea מאפשרת למשתמש בה הכנת שתי כוסות קפה במקביל כשמגש נשיאת הכוסות מתאים לספלים בגודל שונה בכך תוכלו ליהנות מהקפה האהוב והטעים של מכונת קפה odea בכל ספל שרק נבחר. נוסף על כך מגש עודפי המים ועודפי טחינת הפולים נשלף בקלות ובנוחות ובכך מאפשר תחזוקה וניקיון שוטף של המכונה ללא כל מאמץ.

 מכונת הקפה מדגם odea של חברת סאקו העולמית מציעה מגוון רחב של ממשקים לנוחיות המשתמשים בה ונכנסה אף לאחרונה לשימוש מאסיבי בבית, במשרד ואפילו בעסקים רבים המציעים ללקוחותיהם ולעובדיהם כוסות קפה טעימות ועשירות במיוחד המשדרגות כל יום והופכות אותו לטעים ועשיר הרבה יותר.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *