מכונות קפה למסעדות

מכונות קפה למסעדות

מכונות קפה למסעדות ניתן לקנות בקפה רוטשילד – http://www.caferotshild.com/

אין ספק כי בשנים האחרונות עשו דרכן מכונות הקפה דרך ארוכה ומצאו את עצמן בתוך המטבח הפרטי שלנו שם הן משרתות אותנו נאמנה ומאפשרות לנו ליהנות מכוס קפה איכותי על הבוקר תוך כדי קריאת העיתון היומי שלנו. יחד עם זאת, לא עשו הן דרך ארוכה מספיק עד כדי שנוכל לוותר על מכונות קפה הנמצאות במסעדות ובבתי הקפה. גודל דוד המכונה הביתית ויכולותיה אינן מתקרבות לאלו שנמצא במכונות קפה למסעדות.

מכונות קפה למסעדות הן מכונות קפה חצי אוטומטיות הנחשבות כמכונות קפה תעשייתיות אשר בכדי לתפעל אותן נאלץ לעבור הכשרה כלשהי אשר לרוב נמשכת לפחות פרק זמן של חודש ימים. אם תיקחו לדוגמא כל מסעדה אשר בה נמצא מכונת קפה למסעדה תוכלו להיות בטוחים שאחד מהאתגרים הראשונים והחשובים ביותר עימו ייאלץ להתמודד הברמן בתחילת דרכו היא מכונת הקפה.

מסעדות אשר מחפשות להציע ללקוחותיהם משקאות קפה איכותיים צריכים להחזיק לא רק מכונות קפה למסעדות אלא גם מטחנת קפה מקצועית ואוטומטית, כזו שמפסיקה לבד עם קבלת כמות הקפה הרצויה. מטחנת הקפה היא הכרחית לצורך שמירה על טריות תערובת הקפה, הארומות והטעמים הקלועים הפולי הקפה. יש לציין כי לא קיימים מכונות קפה למסעדות אשר כוללות מנגנון טחינת קפה ומדובר במכשיר נפרד הנמכר בנפרד למכונה.

בפעם הבאה שאתם מוצאים את עצמכם במסעדה, שימו לב לגודל מכונת הקפה אשר יושבת מאחורי הבר. אתם וודאי תבחינו כי מכונות קפה למסעדות הן עצומות בגודלן. מימדי המכונה רומזים לנו על קרביי המכונה אשר כוללים דוד מים גדול וכוחני אשר ביכולתו לספק מים רותחים בכמות המספקת מזיגת קפה רציפה לכלל יושבי המסעדה. כמו כן אין לשכוח כי גודל הדוד משפיע גם על יכולת מכונת הקפה לייצר מספיק קיטור המשמש את הברמן להקצפת חלב. כמו כן, בשונה ממכונת קפה ביתית, מכונות קפה למסעדות כוללות מספר ראשים (בדרך כלל 3-4 ראשי קפה) וזאת בכדי לאפשר לברמן להכין מספר ספלי קפה במקביל.

כלל המאפיינים של מכונות קפה למסעדות שופכות מעט אור על עניין ההבדל באיכות ספל הקפה הנמזגת ממכונת קפה ביתית לזו הנמזגת ממכונת קפה תעשייתית.

Incoming search terms:

  • מכונת קפה תעשייתית

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *