מכונת אספרסו למשרדים

כיצד תדעו מהן מכונות הקפה שיתאימו למשרד או לעסק שלכם

הקדמה – על שתיית קפה באופן כללי. בזמן שאנחנו יוצאים לחופשות מסביב לעולם אנו בד”כ אוכלים באחד מהמסעדות הרבות, אוכלים אוכל אחר,ובסיום הסעודה נהגנו גם לשתות קפה טוב.
גם ששבנו לארץ עדיין נשאר הטעם המיוחד והמקסים של רוב הסוגים השונים של משקאות הקפה שהיינו טועמים ותמיד צצה בראשנו השאלה המוכרת: למה אצלינו בישראל אנחנו לא יכולים לשתות קפה טוב וחזק כמו כמו ששתינו בתורכיה למשל?
אך למרבה המזל קמו יזמים שיצאו לפעולה והתחילו לייבא מחוץ לארץ וכן לשווק את מכונות הקפה אספרסו מכל הסוגים ובכל צבע שנבחר.
מה שנותר לנו זה  לבחור איזה סוג קפה נשתה היום.
מפני שמצויים בשוק מגוון רחב של דגמים של מכונות וגם הרבה סוגים של קפה כך שעלול להיות מעט מסובך לענות איזה קפה יתאים למשרד שלנו ואיזה מכונת קפה כדאי לרכוש.

מידע בעת רכישת מכונת קפה למשרדים
כאשר אנו באים לרכוש מכונה להכנת קפה למשרד אנו צריכים לברר מספר שאלות חשובות: האם אנחנו מעוניינים באמת לעבוד יחד עם אותה מכונה או לחילופין שאולי היינו רוצים  בעצם הכנה פשוטה וגם מהירה של הקפה?

למכונות אספרסו המיועדות למשרד ישנם שלושה סגנונות בסיסיים והם:

1. מכונת קפה ידנית- שהיא למעשה מכונה קשה להפעלה וצריך להבין באיזה אופן להשתמש בה. מכונה מכונה זאת מיועדת בד”כ לאנשים בעלי סבלנות ועם חוש טכני.
2. מכונת קפה חצי אוטומטית – מתאימה בדרך כלל לאנשים שאוהבים קפה אספרסו ואינם רוצים להשקיע כסף רב על המכונה להכנת קפה. במכונות אלה לא קיים אופציה לטחינת קפה ומשום כך יש צורך לרכוש  תערובת קפה אספרסו טחונה. רוב מכונות אלה אף אינם מודדות את הכמות של המים שנמזגת לכוס.
3. מכונות קפה אוטומטיות- מכונה זו היא מכונה יקרה שעושה את כל הפעולות! המכונה הזו אף מתאימה למי שאין בידו
זמן רב לעסוק בהכנה של קפה. כל מה שנשאר לו לבצע זה אך ורק ללחוץ על הכפתור והקפה מוכן.

לקניית מכונת קפה פודים

סוגים שונים של מכונות קפה למשרדים
מכונות להכנת קפה משרדיות הינן שונות בגודלן, פעולתן ואפילו באריזות הקפה.
למכונות אלו יש סגנונות שונים לאריזות של קפה אספרסו:
פולי קפה: פולים אלה מתאימים למכונות שיש להן אפשרות לטחינת קפה בלבד! בדרך כלל רק מבינים בתחום הקפה והם בעלי טעם אנין יטרחו בעצמם לטחון באופן עצמאי ואף להכין את התערובת של  הקפה אספרסו

חומרי הגלם של מכונות הקפה
אי אפשר למצוא כיום משרדים שמוכנים להתעסק יותר מידי במכונות קפה העובדות על טחינת פולי קפה טריים מידי יום.
אז מה כן? אילו מכונות קפה משמשות משרדים?
מכונות קפה על פודים-  פודי קפה אלה הם שקיות קפה המכילות בתוכן קפה טחון שקיות קפה אלה מתאימות למכונת הקפה אספרסו. המחיר של הפודים איננו זול במיוחד אבל הפודים יכולים לחסוך זמן בהכנת הקפה.
מכונות אספרסו של קפסולות – היתרון של קפסולות קפה  הוא שהקפה שמור באריזת ואקום ובדרך זו הקפה נשמר טרי במיוחד כמו ביום הטחינה. חסרונן – יקרות במיוחד.

מכונת אספרסו למשרדים ניתן למצוא בכל אתר אינטרנט של היבואניות המובילות: קדמה קפה, ספורה, קפה רוטשילד , כיס קפה ועוד.

מידע על מכונות קפה למשרד –כיס קפה

One thought on “מכונת אספרסו למשרדים

  1. שרית

    אני אישית מעדיפה מכונות קפה שעובדות על קפסולות – יותר נוח. עכשיו קיבלנו למשרד מכונה של Lavazza ממש בזול (איזשהו מבצע של “מי עדן” שקשור לאחד המסלולים שלהם) והיא ממש נוחה לתפעול וגם הקפה נורא טעים. בתכלס, זה באמת משדרג את חיי המשרד.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *