מכונות אספרסו מומלצות

אספרסו הוא אחד המשקאות הנפוצים ביותר ואמנם יש סוגי קפה רבים שמתאימים לכל אחד והטעם שלו, אך רבים מן המשקאות הללו מבוססים על מנות אספרסו, מים וחלב. לכן כדאי תמיד לדעת האם יש מכונות אספרסו מומלצות ואלו מכונות אספרסו מומלצות על ידי מרבית האנשים שמבינים עניין. לפני שנתחיל לספר על מכונות אספרסו מומלצות יש לומר שכדאי תמיד להיות מוכנים למשפט:” בא לך לקפוץ לקפה?”

ובכן מתוך כל ההיצע של מכונות אספרסו מומלצות אנו יכולים להתחיל עם מכונת קפה רטרו של קנווד, כאשר המחיר נושק ל-3,000 שקלים. מדובר על מכונת אספרסו בעלת נפח מיכל מים של 0.7 ליטר, עם הספק חשמלי של 950 וואט ולחץ של 15 בר. יתרון גדול של המכונה הוא אזור שקוע מאחורטי המכונה, שם ניתן לאחסן את כבל החשמל. מכונות אספרסו מומלצות יכולות לעלות גם מחירים נמוכים יותר, כמו כרומקס, בעלת מיכל מים של 1.7 ליטרים, עם לחץ של 17 בר והספק חשמל של 1000 וואט. המכונה גם יכולה לעבוד עם פודים ויש מגש נשלף לניקוז הנוזלים.

לנספרסו יש מכונת אספרסו איכותית ביותר בעלת קיבולת של 1.2 ליטרים, מיכל גדול לכל הדעות. במיוחד חשובים הנתונים המראים לחץ של 19 בר והספק חשמלי מעולה של 2160 וואט. כל התענוג עולה מעט מעל 2,000 ש”ח ובאינטרנט ניתן למצוא את המכונה במחיר זול יותר. איכותן של מכונות מן הסוג הזה יכולה להתבטא בדרך שבה אנו מארחים אנשים וגם אם מישהו לא יודע לארח, מבחינתו, כל מה שהוא צריך זה את מכונת האספרסו. אך אנו יכולים לראות שיש מכונות אספרסו מומלצות לכל אחד וטווחי המחירים תמיד יכולים להשיג לנו את המוצר המתאים ביותר לכיס שלנו.

מכונות אספרסו מומלצות מעידות על סטנדרטים שונים, כמו המכונה של קרופס, בעלת 1.1 ליטרים של מים, עם הספק חשמל של 1000 וואט ולחץ של 15 בר. רבים ממליצים על המכונה, אך השמרנים יאמרו כי הכל טוב ויפה למעט הקפה. חשוב מאוד להתחשב בכל.

Incoming search terms:

  • מכונות אספרסו מומלצות
  • מכונות קפה מומלצות
  • מכונות קפה ביתיות מומלצות

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *